Akrilik (Şeffaf) Koli Bandı

Akrilik (Şeffah) Koli Bandı


Akrilik koli bandı şeffaf bant türü olarak çok yaygın bir kullanıma sahip ürün kategorisidir. Yapışkan özelliği dayanıklı malzemesiyle uzun süre koli bütünlüğünü koruyacaktır.

Akrilik koli bandı şeffaf ve dayanıklı teknik özellikleriyle Sarsılmaz Bant üzerinden kolayca temin edilebilir. Pürüzsüz görüntü istediğiniz kolilerde mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Çevreye duyarlı şeffaf bantlarımız özel tesislerimizde üretilmektedir.


Akrilik Koli Bandı Nedir?

İstanbul baskılı koli bandı firmamızın temel ürünlerinden biri olan akrilik koli bandı hemen her firmada, evlerde, okullarda vs. kullanılan bir destek malzemedir. Destek malzeme olmasının amacı, yapıştırıcı özellikleri olmasından kaynaklanır. Kolilerinize bir ürünü yerleştirince bunun dökülmesini önlemek için bantlama işlemi gerekecektir.s

Akrilik bantlar şeffaf yapısıyla ince ve pürüzsüz malzemelerdir. Yapışkan kısmında özel kalıcı malzemeler kullanılmakta, seri şekilde tesiste üretilmektedir. Fabrikalarda ve üretim yerlerinde de koli bandı malzemelerini toptan şekilde kullanabilirsiniz.


Şeffaf Bantların Baskılı Koli Bandından Farkı Nedir?

Akrilik koli bantlarının baskılı koli bandından farkı nedir sorusu merak edilen konular arasındadır. Akrilik bantları baskılıların da öncesinde bir aşama gibi düşünmek mümkündür. Yani şeffaf bantları tek olarak kullanabilirsiniz ve üzerinde ek işleme baskı grafik logolar olmayacaktır. Bir renklendirme de bulunmamaktadır.

Şeffaf koli bantlarının aksine baskılı koli bantları daha renkli ve logo reklam odaklı ürünlerdir. Bazıları da çizgili uyarı amaçlı şekilde üretilebilir. Koli bantları seçeneklerinde her bant türü yaygın olarak kullanılmaktadır. Belirli bir ihtiyaca odaklanılarak üretimini yapmaktayız.

Akrilik bantların baskılı koli bandından farkı konusunda amaç ve sonuç bakımından daha farklı detaylar görülebilir. Şeffaf bantların sadeliği kullanımda yaygınlığı artırabilmektedir. Logolu olanlar ise markanın değerini daha çok artırmaya yönelik özelleştirilmiş ürünlerimizdir. Şeffaf bantlarımızı da baskılı ve renkli olanları da dilediğiniz kadar alabilirsiniz.


Streçlerin Akrilik Koli Bandından Farkı Nedir?

Streçlerin akrilik koli bandından farkı ise birinin bant diğerinin streç olmasıdır. Streçlerdeki yapışkan özelliği ile bantlardaki çok farklı alanlardır. Sarsılmaz Bant streç ürünlerimizi de mutlaka değerlendirerek kaplama alanında faydalarını kullanabilirsiniz.


Akrilik Koli Bandı Fiyatları

Akrilik koli bandı fiyatları ne kadar alacağınız, ürün üzerine ek baskı durumu ve uzun vadeli sözleşme gibi durumlara göre değişebilir. Sarsılmaz Bant’la iletişime geçerek başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

images
images