Sarsılmaz Bant

Baskılı Koli Bandı


Baskılı koli bandı modelleri logonuzu ve reklam gibi hizmetlerinizi daha çok göstermeye yarayan işlevsel bir ürün kategorisidir.

Baskılı koli bandı türleri logo ve markanızdaki kampanyalarınıza göre değişebilen ürünlerdir. Baskı sistemlerimiz teknolojik alt yapı olarak tatmin edici sonuçlar sağlamaktadır. İstanbul baskılı koli bandı alanında Sarsılmaz Bant farkını her zaman hissedebilirsiniz.


Baskılı Koli Bandı Nedir?

Özel yapışkanlı özellikleriyle dikkat çeken baskılı koli bantları, yuvarlak rulo halindeki birleştirici, kapatıcı ürünlerdir. Dayanıklı yapısıyla dışarıdaki koşullardan en az düzeyde etkilenmekte ve kötü hava şartlarında bile kolilerinizin kapalı şekilde korunmasını sağlamaktadır.

Kolileriniz ürün yerleştirmede kullanılacağında işlevsel yönü çok güçlendirilmiş olan baskılı koli bantlarını mutlaka tercih etmelisiniz. Koli bandının en verimli halini üreten Sarsılmaz Bant kalıcı memnuniyet sağlayacaktır.


Baskılı Koli Bandı Şeffaf Banttan Neden Farklı?

Baskılı koli bandı şeffaf banttan neden farklı sorusu birçok bant kullanıcısının aklına gelmiş olabilir. Bantların üzerindeki desenlere göre sınıflandırması yapılabilmektedir. Hiç deseni olmayan ve şeffaf görüntüdeki bantlar şeffaf bant olarak satışa sunulmaktadır.

Baskılı koli bantlarının özelliği şeffaflardan farklı olarak üzerinde kurumsal bir tanıtım yapılmasıdır. Bu baskının özelliğinin tanıtım harici bir görseli de olabilir. Örneğin girilmez baskılı bir koli bandı reklam değil önlem amacı taşıyabilmektedir. Üzerinde markanın ismi, logosu, doğrudan tanıtım olan baskılar da görülebilmektedir.

Renkli bantlarla baskılıların farkına bakıldığında düzlük ve desen harf anlamında farklar görülebilmektedir. Baskılı olanlar hem şeffaf hem de renkli koli bantları olabilmektedir. Ancak düz renkli koli bantlarının üzerinde bir logo vs. olmamaktadır. Düz baskın renklerden oluşan canlı tonlar bant amacıyla kullanılmaktadır. Dikkat çekici koliler hazırlayacaklar için etkili bir ürün olacaktır.

Baskılı Koli Bandı Fiyatları

Baskılı koli bandı fiyatlarını belirleyen birçok detay vardır. Öncelikle baskılı koli bandının üzerine nasıl bir görsel ve yazı ekleneceği kararlaştırılmaktadır. Grafik özellikleri ve kullanılan aletlere göre fiyatlandırmada değişiklikler olabilmektedir. Örneğin resim logo olmasıyla çizgili bantlar değişebilmektedir.

Koli bandı fiyatları konusunda net bir sonuç almak için Sarsılmaz Bant’a başvurularınızı beklemekteyiz. İletişime geçerek güncel taleplerinizi ekibimize aktarabilir, fikir edinebilirsiniz.

images
images