İstanbul Baskılı Koli Bandı

Ambalaj sektöründe çok uzun yıllar hizmet veren İstanbul baskılı koli bandı firmamız her konuda güven içinde sizlere yardımcı olmaktadır.

İstanbul baskılı koli bandı firmamız her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile alanında adından söz ettirmektedir. Çok sayıda başarılı işlere imzasını atan firmamızda işinde uzman olan profesyonel ekibimiz ve en son sistem teknolojik ekipmanlar ile hizmetler büyük bir titizlikle verilmektedir. Kaliteli ve güvenilir baskılı koli bandı hizmetleri için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Uzman Baskılı Koli Bandı Hizmetleri

Koli bantları her zaman ev ya da iş yerlerinde kullanılan ve firmalar için olmazsa olmaz olan ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle bant çeşitleri arasında yer ala baskılı koli bandı koli ya da paketler ile işlerini yürüten firmalar tarafından tercih edilmektedir. Bundan dolayı farklı tasarımlarda firmaların reklamlarının yapılması içinde büyük kolaylıklar sağlayan bu tarz ürünlere talep çok fazla olmaktadır.

Bunların yanı sıra pek çok firmanın paket ya da kolilerinin diğer paketler veya koliler ile karışmaması adına son derece önemli olmaktadır. Firmanın logosu, markası ya da adının bulunduğu baskılı koli bandı hizmetleri için İstanbul baskılı koli bandı firmamız en kaliteli hizmetlerini güven içinde sizlere sunmaktadır. Her konuda yardımcı olan profesyonel ekibimiz en son sistem teknolojik ekipmanlar kullanarak büyük titizlikle hizmet vermektedir.

Baskılı Koli Bandı İşlemlerinde Profesyonellik

Genel olarak sevkiyat işlemleri işe uğraşan firmaların vazgeçilmezi olan baskılı koli bandı firmanın reklamını yapmak ve tanıtım sağlamak amacı ile doğru seçim olmaktadır. Her türlü bu tarz bant hizmetleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Sizlerin isteği üzerine profesyonel ekibimiz istediğiniz baskı tasarımını bant üzerine dijital makineler ile yapmaktadır. Logo, firma adı, marka adı gibi baskıların yapıldığı koli bantları için dijital alanda işlemler yapılarak çok daha kaliteli ve güvenilir hizmetleri firmamız sizlere sunmaktadır. İstanbul baskılı koli bandı fiyatları firmamızda bütçeleri zorlamadan çok daha uygun olmaktadır. Fiyatlar firmamızda baskı çeşitlerine, özelliklerine ya da sipariş sayısına göre daha farklı olmaktadır.

İstanbul Baskılı Koli Bandı

İstanbul baskılı koli bandı firması mı arıyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz. Çok sayıda koli bandına ihtiyacınız varsa uygun fiyattan satın almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.
Tekli ve toptan alım seçenekleri sunan firmamız, baskılı koli bandı ihtiyaçlarını modern teknolojileriyle karşılar. Yüksek üretim kapasitesine sahip olan firmamız, stok sıkıntısı yaşamadan müşterilerinin taleplerine hızlı bir şekilde cevap verir.

Baskılı Koli Bandı Nedir?
Bu ürünler, firmaların tanıtım ve reklam faaliyetlerinde sıkça kullanılır. Firma ismi ve logosu eklenerek promosyon ürünü hâline getirilebilir.
Ürünlerinizi, hizmetlerinizi daha çok kişiye göstermek istiyorsanız baskılı koli bandı imâlatı yapan firmamızdan destek alabilirsiniz. Düzenlediğiniz kampanyalara göre istediğiniz tarzda baskılı koli bandı yaptırabilirsiniz.
Yenilikçi baskı sistemlerini etkin bir şekilde kullanan İstanbul baskılı koli bandı firması, taleplerinizi kusursuz olarak hayata geçirecektir.

Baskılı Koli Bandı Özellikleri
Bunlar, üstün yapıştırma özelliğiyle avantaj sağlar. Yuvarlak, rulo hâlinde ssunulan bu bantların oldukça dayanıklı bir yapısı vardır.
Çevresel faktörlerden zarar görmeyen bu bantlar, özellikle kolilerde yaygın olarak tercih edilir. Ürünlerin güvenli bir şekilde korunmasına yardımcı olan baskılı koli bantları, estetik tasarımıyla da göz doldurur.
Soğuk ve sıcak hava şartlarından etkilenmeyen bu bantlar, genelde Flexo baskı tekniğiyle üretilir.
Filmik yüzeye yapıştırılabilen veya el ile koparılabilen çeşitleri vardır.

Şeffaf Bant ve Baskılı Koli Bant Farkı
Şeffaf bantların üzerinde herhangi bir desen yoktur. Ancak baskılı koli bantları çeşitli desenlerle karşımıza çıkar. Kurumsal tanıtım faaliyetlerinde tercih edilen bu bantlar, farklı amaçlarla da kullanıma uygundur. Örneğin bazı bantlarda ‘girilmez!’ uyarısı yer alır. Bu baskılar reklam amaçlı değil, önlem için kullanılır. Paketleme, ambalajlama, koli kapatma işlemlerinde de bu bantlardan faydalanılır. Bunlar, kolilerin üzerinde kesinlikle atma yapmaz.

Baskılı Koli Bandı Fiyatları
Bu ürünlerde fiyatlandırma aşağıdaki faktörlere göre değişir:
•    Bant büyüklüğü
•    Bandın üzerine nasıl bir görsel ve yazı ekleneceği
•    Kullanılan âletler ve teknolojiler (Hot Melt tutkal teknolojisi vb.)
Kolilerinizi dikkat çekici bir biçimde hazırlamak istiyorsanız İstanbul baskılı koli bandı firmasıyla iletişime geçerek dilediğiniz ölçü ve özelliklerde bant siparişi verebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre özel bant üretimi yaptırabilir, bunlarla işletmenizin tanıtım faaliyetlerine ivme kazandırabilirsiniz.
Resimli, çizgili, renkli ve daha pek çok baskılı bant ihtiyacınızı firmamız sayesinde uygun fiyata karşılayabilirsiniz. Mesajınızı ve firmanızı etkili bir şekilde tanıtmak için kullanabileceğiniz yüksek kalitede baskıya sahip bu yapışkanlı bantlarla markanızın değerini artırabilirsiniz.

 

 

 

images