Sarsılmaz Bant

Kahverengi (Taba) Koli Bandı


Taba koli bandı görüntüsü ve kalıcı yapışkan özelliğiyle kolilerin vazgeçilmez parçalarından biridir. Üstün teknik özellikleriyle kahverengi koli bandı memnun kalmanızı sağlar.

Kahverengi taba koli bandı açık durumdaki kolileri ve benzer materyaldeki ürünleri etkili bir şekilde yapıştırmaktadır. Ürünlerinizi teknik kolaylık sağlayarak anında yapıştırabilir, Sarsılmaz Bant İstanbul taba koli bandı farkını hissedebilirsiniz.


Taba Koli Bandı Nedir?

Kahverengi taba koli bandı genişliği çeşitli boyutlardaki kahverengi görünümlü yapışkan malzemelerdir. Bu bantlar çok geniş bir alanda kullanıma hazır durumdadır. Marketler, tekstil fabrikaları, alışveriş merkezleri, okul ve diğer kurumsal alanlarda, evlerde görülebilir. Bir kutunun, çuvalın açık bölümlerinin yapışmasını bu ürünle sağlayabilirsiniz.


Kahverengi Bant Baskılı Koli Bandından Neden Farklıdır?

Kahverengi taba koli bandı baskılı koli bandından desen, sayı, büyüklük gibi özellikler yönünden farklı olabilmektedir. Standart üretime daha yakın olan taba koli bantlarının aksine baskılı koli bantları marka değeri daha yüksek ürünlerdir. İşletmeler kendi amaçlarına göre bu iki tür bandı da seçebilmektedir. Bantların yapıştığı malzeme hangisiyse özellikler de değişebilmektedir.


Renkli & Taba Koli Bandı Farkı

Renkli olan bantlarla taba bantların farkı canlılık açısından görülmektedir. Taba kahverengi tonda ve aynı renkte standart bir üründür. Renkli bantlar ise daha dikkat çekici koli bantlarının kullanılacağı yerlerde görülebilir. Yeşil, kırmızı, mavi tonlarında veya diğer renklerde baskılanan ürünleri bulabilirsiniz.


Streç & Taba Bant Farkı Nedir?

Streçlerin temel kullanım amacı yapıştırmaktan ziyade kaplamaktır. Bir malzemeyi üzeri çizilmesin diye vs. kaplamak istediğinizde koli bantları yerine streç kullanırsınız. Yapışkanlık dereceleri taba bant ve diğer bantlara göre değişebilmektedir.


Akrilik & Kahverengi Koli Bandı Farkı Nedir?

Akrilik koli bandı şeffaf yapıdayken taba ise taba renginin de özelliğini taşımaktadır. Kahverengi bant ile şeffaf olanlar benzer nitelikte olmakla beraber görüntüleri renk anlamında farklar taşımaktadır. Genel kullanımda en yaygın olan bant türlerinin bu ikisi olduğu söylenebilir.

Taba Koli Bandı Fiyatları

Taba koli bandı fiyatları ne kadar kahverengi ürün alacağınız, düzenli olarak alım yapıp yapmayacağınıza göre değişmektedir. Güncel fiyatlarımızı net şekilde öğrenmek için Sarsılmaz Bant ile iletişime geçebilirsiniz.

images
images