Sarsılmaz Bant

Renkli Koli Bandı


Renkli koli bandı türleri görsel açıdan estetik ürünlerdir ve yapışkan özellikleri son derece iyidir. Koli bandından beklediğiniz canlı tonları dilediğiniz kadar elde edebilesiniz.

Renkli koli bandı kullanmak koli ve yapıştırılan diğer alanlarda önemli görsel farklar yaratabilmektedir. Sarsılmaz Bant İstanbul koli bandı arayışınıza en iyi şekilde yanıt veren kurumsal bir firmadır. Markanız her ürünle daha da etkili görsellere sahip olabilir.

Renkli Koli Bandı Nedir?

Renkli koli bandı, özel ölçümler ve renklerle tasarlanan ürünlerdir. Kapsamlı bir koli bandı isteyenler için aradığınız sonuçları bu ürünle elde edebilirsiniz.

Ürünlerin sınıflandırmasını koli bantlarıyla oluşturabilirsiniz. Koli türlerine göre ayrım yaparak bantlardaki sınıflandırma avantajını elde edersiniz.

Renkli koli bandı markanızın daha canlı tonlarda olmasını sağlar. Logo baskısı olanları da kullanabilirsiniz. Sarsılmaz Bant renkli koli bandı üretiminde maksimum verim sağlar. Grafik baskılı ürünler renkli bantlar üzerine yapılabilmektedir.

Akrilik Bantla Renkli Koli Bandı Farkları Neler?

Akrilik bantla renkli koli bandı farkları şeffaflık açısından görülmektedir. Renkli bantlarda şeffaf akrilik bantların aksine daha dikkat çekici bir durum vardır. Renkli bantlar akrilik bantlara göre daha baskın renklerle görülmektedir. Şeffaf olan akrilik bantları daha günlük kullanımda seçebilirsiniz. Fiyatlandırması da metre başına değişmektedir.

Şeffaf ve renkli bantlarda ortak nokta üzerine baskı yapılabilmesidir. Baskı olacak ana zemin bant renkli veya şeffaf görüntüde olabilmektedir.

Kahverengi Koli Bandı Renkli Bant Farkları

Kahverengi koli bantları genel olarak renkli görünen bir bant türü olsa da genel kullanım için standart ürünlere daha yakındır. Renkli bantlarda canlı ve desenli tonlar daha çok öne çıkmaktadır. Kullanım yaygınlığı anlamında farklar olduğu söylenebilir.


İstanbul Renkli Koli Bandı Fiyatları

İstanbul renkli koli bandı fiyatları Sarsılmaz Bant bünyesinde ürün, miktar, talep edilen sıklık, güncel üretim piyasasına göre değişebilmektedir. Başvurularınızı yaparken öncelikle net isteklerinizi firmamıza aktarmalısınız. İletişime geçebileceğiniz telefon numaramız sizlerle paylaşılmaktadır.

Renkli koli bandı fiyatları güncellemeleri kampanyaları sözleşmeli uzun vadeli müşterilerimizde daha belirgin olmaktadır. Dilediğiniz zaman Sarsılmaz Bant’a başvuru yapabilir ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Baskılı markaya özel ürünlerimizi tanıtım amaçlı talep edebilirsiniz.

images
images