Sarsılmaz Bant

Bant Hakkında Sık Sorulan Sorular

Soru 1

Baskili Koli Bandi Nedir?

Basklı bant, etiketleme, promosyon ve marka bilinirliği için en iyi seçimlerden biri baskılı bant olmaktadır. Baskılı bant logo ve marka tanıtımı, kullanım tavsiyesi ,uyarı mesajlarını etiketleme, içindekiler tanımlama ,diğer ürün veya hizmetlerin reklamını yapmak için markalara özel olarak tasarlanabilmektedir.Renkli bir görünüme sahip ve göze hitap eden bu ürünler, paketlerin tanınmasını sağlar.


Soru 2

Baskili Koli Bandi Avantajlari Nelerdir ?

Kurumsallığı artırır-
Reklam için gerekli bir araçtır-
Pazarlama aracı olarak kullanılabilir
İstenilen Uzunluk Ve Metrajda yapılabilir


Soru 3

Holtmelt Bant Nedir ?

Hotmelt bant kargo yapılacak karton, naylon vb. ürünlerin sağlıklı bir şekilde kapatılarak içinde bulunan ürünlerin zarar görmesini engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Bu nedenle Hotmelt bant kargo işlemleriyle ilgilenen firmalar ya da bireysel kullanıcılar için oldukça Pratik ve önemli bir yer tutmaktadır.

Firmamız Hotmelt bant üretimini 1. Sınıf olarak üretmektedir. Ayrıca firmaların isteklerine göre baskılı ya da baskısız olarak üretim gerçekleştirmektedir.


Soru 4

Akrilik Bant Nedir ?

Akrilik bant : Su Bazlı Bir Üründür.Genelde poşet , Çuval, plastik malzemeler gibi ürünlerin paketlenmesi amacıyla kullanılır.


Soru 5

Streç Film Nedir ?

Streç film, hayatımızı kolaylaştıran en önemli araçlardan bir tanesidir. İlerleyen zamanlarla birlikte streç film alanının kullanım alanı oldukça genişleyerek dünya genelinde oldukça yaygın olarak kullanılan ambalaj çeşitleri arasında yerini almıştır.

Streç film ürünlerin normal şartlarda -30 ve +80 dereceye kadara koruma sağlayan ambalaj çeşididir. Streç filmin elastik yapısı sayesinde kullanılan ürünü en etkili şekilde sararak ürünlerin bozulmasına karşı en etkili şekilde koruma karşı gösterir. Streç film ürünlerin paketlenmesi için kullanırken aynı zaman da küçük ürünlerinde muhafaza edilmesi için kullanılır.


images
images