Streç Film

Streç Film


Streç filim modelleri genişlik, uzunluk kalınlık, mikron özelliklerine göre değişebilmektedir. Çok sayıda alanda hava geçişini engelleyen koruyucu malzemeyi değerlendirebilirsiniz.

Streç filim türlerinden almadan önce Sarsılmaz Bant ile destek talebinde bulunabilirsiniz. Paletleri örtmek, eşyaları düzenli olarak paketlemek, taşıma firmaları ve gıda firmaları vs. için önem kazanacaktır. Evlerinizde de kullanacağınız streç filmler uygun ölçülerde ayarlanmaktadır.


Streç Filim Ortalama Ölçüleri

Streç filmler mikron kalınlık özelliklerine göre değişebilmektedir. 23 mikrona kadar yaygın kullanımı bulunmaktadır. PVC streç filmlerde bu üst sınır genellikle 14 civarındadır. Genişliklerde 50 cm vs. gibi seçenekleri firmamızda bulabilirsiniz. Ürün özelliklerine göre cm genişlik uzunluk ayarlamasını taleplerde oluşturmaktayız. Uzunluk da 300 metre vs. gibi birim ürün başına detay olacaktır. 1500 metrelik ürünlerimiz de bulunmaktadır.


Streç Film Nedir?

Sargı amacıyla kullanıldığı için streç sargı olarak da bilinen streç filmler şeffaf bir paketleme ürünü olarak kullanılmaktadır. Plastik yapısı sarılan bölgedeki kaymaları ve hava girişini engellemektedir. Burada önemli olan streç makinesi ile sargı yapılan malzemenin farklı olduğudur. Manüel de streçleme yapılabilir, makineyle de uygulanabilmektedir.


Toptan Streç Film Almanın Faydaları

Toptan streç film almanın faydaları en basit anlamıyla ürün başı ödemelerinizin azalması olacaktır. Uzun vadede toptan stoklarınızda bekleyen ürün, zarar görmeksizin ekonomik avantaj sağlayabilir. Devamlı bu ürüne ihtiyacı olanlar için piyasa güncellemelerinden de az etkilenmiş olursunuz. Yükselen skaladaki fiyatların artısını kullanarak kar elde edebilirsiniz.

Streç makinesi olan bir üretim tesisinde ihtiyacınız olan streç filmleri anında firmamızdan temin edebilirsiniz. Streç film fiyat seçeneklerimiz son derece uygundur. Üretim tesislerinin vazgeçilmesi zor ürünlerinden streç filmleri dilediğiniz kadar alabilirsiniz.


Gıda Streç Film Nedir?

Gıdalarda kullanılan streç filmler, hava girişini engelleyerek çürüme ve kokunun önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Market sektöründe vs. çok sık kullanılan bir üründür. Ayrıca streç filmi marketlerde de satışa sunabilmektesiniz.


Streç Filmlerin Koli Bandından Farkı Nedir?

Streç filmlerin koli bandından farkı koli bantlarının yapışkanlı olmasıdır. Ana malzemelerinde de farklar bulunmaktadır. Streç filmler çok daha ince ve esnek yapıda denebilir. Koli bantlarındaki üretim süreci ve streç filmlerin süreçleri değişebilmektedir. Sarsılmaz Bant ile iletişime geçerek tüm streç ürünleri ve koli bandı türlerinden talep edebilirsiniz.

images
images
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.